Aktuality

Celoroční kempování

23.06.2019

Pravděpodobně jsme jedinečný kemp s kompletními přípojkami pro kempování v letním i zimním období.V dosahu 17km jsou nejlepší české skiresorty(Špindlerův Mlýn,Jánské lázně,Herlikovice) i spoustu menších a levnějších. Jezdí k nám zdarma skibus a funguje perfektně.

Každé kempové místo má vlastní přípojku na elektriku,pitnou vodu i kanalizaci,plně funkční i po celou zimu.

Máme skvělé vybavení pro letní i zimní rodinnou rekreaci: restaurace s bowlingem,herna,wi-fi v celém areálu,pro ty kteří nemají karavan vybavený sprchou a wc samozřejmě i toto máme v nové budově společně s pračkami,sušičkou,posilovnou a fitnes. Připravujeme sauny a výřivku.

Od prosince do dubna udržujeme přístupovou cestu ke každému karavanu a v případě potřeby odstraníme sníh i z karavanu(přístřešku). Pokud budete mít v karavanu elektrické topení,stačí nás před příjezdem informovat a my Vám zapneme elektriku. Přijedete do vyhřátého karavanu.

Zpět

Aktuality

10.01.2021 | Bungalovy proti kovidu

Pokud máte obavy ze šíření kovidu pak jsou naše bungalovy skvělým řešením. Každý domek je kompletně vybaven a v každém máte absolutní soukromí. Pro naše ubytované zákazníky připravujeme kluziště. [celý článek]

23.06.2019 | Celoroční kempování

Pravděpodobně jsme jedinečný kemp s kompletními přípojkami pro kempování v letním i zimním období.V dosahu 17km jsou nejlepší české skiresorty(Špindlerův Mlýn,Jánské lázně,Herlikovice) i spoustu menších a levnějších. Jezdí k nám zdarma skibus a funguje perfektně. [celý článek]

27.09.2018 | zimní období

Za celou zimu nebudete muset v Krkonoších shánět ubytování,budete tam mít svůj karavan. [celý článek]