Aktuality

Bungalovy proti kovidu

10.01.2021

Pokud máte obavy ze šíření kovidu pak jsou naše bungalovy skvělým řešením. Každý domek je kompletně vybaven a v každém máte absolutní soukromí. Pro naše ubytované zákazníky připravujeme kluziště.

Každý domek má vlastní zázemí,vchod,koupelnu,wc,elekrické topení,jídelnu,obývák,kuchyň,dvou až tří lůžkové ložnice a většina bungalovů je i s krbovými kamny.

Povlečení,ručníky,dřevo do krbu,elektrika,parkování,wi-fi,bazén,stolní tenis,tenis,multifunkční hřiště,dvoukolo,dětská kola,trampolíny,stolní hry,skákací chůdy,x-box,šipky,stolní fotbal a mnoho dalších je u nás v ceně ubytování-tedy zdarma!!!

Aktuálně připravujeme kluziště a hned jak se uvolní kovidová situace, budeme mít pro naše zákazníky novinku - kluziště 10x13 m .

Zpět

Aktuality

10.01.2021 | Bungalovy proti kovidu

Pokud máte obavy ze šíření kovidu pak jsou naše bungalovy skvělým řešením. Každý domek je kompletně vybaven a v každém máte absolutní soukromí. Pro naše ubytované zákazníky připravujeme kluziště. [celý článek]

23.06.2019 | Celoroční kempování

Pravděpodobně jsme jedinečný kemp s kompletními přípojkami pro kempování v letním i zimním období.V dosahu 17km jsou nejlepší české skiresorty(Špindlerův Mlýn,Jánské lázně,Herlikovice) i spoustu menších a levnějších. Jezdí k nám zdarma skibus a funguje perfektně. [celý článek]

27.09.2018 | zimní období

Za celou zimu nebudete muset v Krkonoších shánět ubytování,budete tam mít svůj karavan. [celý článek]